Segway - wypożyczalnia

 

 Segway - impreza dla firmy Polkomtel

 Niezwykłego uczucia, jakie zapewnia jazda na segwayu, nie da Ci żaden inny pojazd, chyba, że posiadasz latający dywan...

 

Segway to pojazd przyszłości. Jego zaawansowana konstrukcja sprawia, że – dzięki komputerowi i systemowi żyroskopów - sam utrzymuje się w pozycji pionowej. Sposób prowadzenia tego pojazdu jest niezwykły. Aby jechać do przodu kierujący pochyla się do przodu, analogicznie wygląda jazda do tyłu.

 

Nauka jazdy zajmuje najwyżej kilka sekund, a po kilkunastu minutach każdy jest już ekspertem. Pojazd jest bardzo bezpieczny i prosty w obsłudze, dlatego mogą jeździć na nim zarówno małe dzieci, dorośli i emeryci.  

 

Segway jest pojazdem mającym wiele zastosowań, dlatego podczas Twojej imprezy w ramach jednego wypożyczenia może dostarczać zabawy na wiele sposobów:

 

  • organizując zwykłe przejażdżki po wyznaczonym torze

  • organizując zawody - na życzenie dostarczamy scenariusze gier i zabaw

  • organizując gry zespołowe (np. segwaypolo)

     

 

Segway może być wspaniałą ruchomą reklamą: Przyciąga uwagę ponieważ porusza się w sposób widowiskowy, a jednocześnie jego powierzchnia na której można umieścić reklamę jest bardzo duża. Jest idealnym narzędziem do promowania wizerunku firmy i kreowania marki, organizowania akcji promocyjnych i reklamowych. Po prostu nie sposób nie zwrócić na niego uwagi.

 

Segway nadaje się do działań indoor - i outdoorowych.

 

 

Segway - Kraków

 

 

Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą, która regularnie udostępnia te pojazdy na imprezy firmowe. Posiadamy największą w naszym kraju flotę segwayów,w obręb której wchodzą wszystkie wyprodukowane dotychczas modele -  szczegóły na stronie www.segwaytours.pl.

 

Jako jedyni w Polsce posiadamy także malutkie segwaye dostosowane do użytkowania przez najmłodszych uczestników Twojej imprezy. Na naszych segwayach jeżdżą nawet czterolatki!

 

Nasza firma dostarczała segwaye na liczne imprezy i konferencje, podczas których zebraliśmy doświadczenie niezbędne dla pełnego usatysfakcjonowania klientów.

 

Profesjonalnie doradzimy, jak najlepiej wykorzystać pojazd segway optymalizując korzyści dla Państwa firmy. 

 

 Segway

 

home     top