Poduszkowce

 

impreza firmowa - poduszkowiec

 

 

 

Poduszkowiec na imprezie firmowej:  Poduszkowiec jest tym wyjątkowym urządzeniem, które umożliwia przeżycie czegoś niezwykłego. Kiedy lecisz - tak lecisz! poduszkowcem się lata! - to unosisz się zaledwie kilka centymetrów nad ziemią. Wiatr obok ciebie podnosi tumany kurzu, a Ty mkniesz przed siebie pełen i doznajesz tego wspaniałego uczucia podniesionej adrenaliny.

 

Umożliwiamy unikalne doświadczenie prowadzenia pojazdu,  bardziej ekscytujące od innych - pilotowanie poduszkowca w terenie. Poduszkowce to niecodzienne pojazdy ze względu na ich sposób poruszania oraz możliwości. Nie da się ich porównać z innym urządzeniami. Wykorzystując poduszkę powietrzną poruszają się ponad terenem na wysokości kilkunastu centymetrów. Mogą pokonywać teren trudnodostępny dla innych pojazdów taki jak: bagno, piaszczysta plaża, rozlewiska wodne, oblodzone jeziora (przy każdej grubości lodu) oraz rwący potok.
 

Nasze poduszkowce osiągają prędkość do 70km/h niezależnie od nawierzchni (trawa, woda, piasek, śnieg czy lód) i mogą pomieścić kierowcę i jednego pasażera.

 

Najważniejsza ich cecha to : Zapewniają pełne bezpieczeństwo, dając ogromną pocję adrenaliny.

 

Pamiętajcie: o  tych lotach uczestnicy będą rozmawiać jeszcze długo po imprezie.

 

Pojazdy są dostepne cały rok, także w trudnych warunkach pogodowych. Aby w pełni wykorzystać ich możliwości należy udostępnić duży obszar.

 

Poduszkowiec może być wspaniałą ruchomą reklamą: Przyciąga uwagę ponieważ porusza się w sposób widowiskowy i niezwykle głośny, a jednocześnie jego powierzchnia na której można umieścić reklamę jest bardzo duża.

 

Jest idealnym narzędziem do promowania wizerunku firmy i kreowania marki.

 

home     top