Rozrywka

 

 event - impreza firmowa

 

Zależy Państwu na niepowatarzalnym klimacie, efektach specjalnych których nie było jeszcze na innych imprezach, albo imprezie tematycznej? Świetnie trafiliście!Organizujemy zabawy w róznej scenerii  i o różnej tematyce.

 

Współpracujący z nami artyści zapewniają niepowtarzalną oprawę i atmosferę podkreślającą charakter imprezy. Poruszą wszystkie zmysły uczestników, wprowadzą w świat iluzji i magii, zabawią i rozśmieszą, uczynią imprezę niepowtarzalną.

 

Oto część tego co oferujemy:

 

 • Teatr Ognia - Niezwykle widowiskowy pokaz grupy tanecznej. Wpaniałe późnowieczorne widowisko łączące w sobie muzykę, niebanalną choreografię i  niebezpieczny, zapierający dech w piersiach taniec z płomieniem. Pokaz teatru ognia to doskonała oprawa wieczornych imprez w plenerze, ognisk, pikników itp.

    

event - impreza firmowa 

 

 

 • MIM - rozbawi nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Pokaże, że bez użycia słów można często powiedzieć. więcej niż nam się wydaje. Doskonała atrakcja na pikniki, promocje itd. 

 

 • pokaz bębnów afrykańskich

   

 • ILUZJONIŚCI - czy to prawda, że ręka jest szybsza niż oko? Przekonać. się można przy występie iluzjonisty. Możliwy jest jeden godzinny pokaz, lub też krótkie pokazy wśród publiczności
   

  • Arsene Lupin

  • Maciej Pol

  • Metamorphosis

  • Roman Bieluczyk

 

 • BARMAŃSKI FREESTYLE - pokaz prawdziwych umiejętności barmana. Piękne dziewczyny, przygotowując drinki, w efektowny sposób tańczą na barze - żonglują płonącymi butelkami, wykonują ewolucje ze szkłem, do zabawy  wciągają gości, a to wszystko w szalonych rytmach muzyki. A następnie nauka profesjonalnego serwowania drinków... To zawsze się przyda.

   

  event - impreza firmowa

   

   

 • Body Painting  - to propozycja dla najmłodszych uczestników. Na Twojej imprezie każde dziecko będzie czuło się wyjątkowo dzięki naszym artystom, którzy udekorują jego buzię kolorowymi, bezpiecznymi, testowanymi dermatologicznie a co najważniejsze – zmywalnymi farbami.

 

Nasi pracownicy to prawdziwi artyści, dlatego gwarantujemy, że żaden wzór się nie powtórzy.

 

event - impreza firmowa

 

  

 • Pokaz Hipnozy - przygotowany przez mistrzów-hipnotyzerów. W czasie pokazu zostaną przedstawione techniki relaksacyjne rodem ze wschodu. Następnie spośród gości zostanie wybrana grupa osób-mediów, które wezmą bezpośredni udział w pokazie. Media zostaną zahipnotyzowane i będą robić rzeczy, o które ich nie podejrzewasz. Twój zastępca zbiera niewidzialne kwiatki na scenie, Twój szef służy hipnotyzerowi za krzesło, kontrahent przyznaje, że jest Elwisem a sekretarka zdradza swoje najskrytsze marzenia. Ten pokaz sprawi, że wszyscy na długo zapamiętają Twoja imprezę. 

   

    

 • Pokaz Tańca - polecamy Państwu profesjonalne grupy taneczne. Pokazy solistów i grup tanecznych na najwyższym poziomie, stanowią atrakcyjny dodatek do bankietów, uroczystych kolacji, imprez promocyjnych. Dla chętnych możliwośc zatańczenia z profesjonalistami.

   event - impreza firmowa

     

Zapraszamy na tańce:
 

- Polskie, Cygańskie, Hiszpańskie, Hinduskie, Klasyczne, Kankan, Nowoczesny, Lata dwudzieste lata trzydzieste
  

 • KARYKATURZYSTA -  to doskonała rozrywka, śmiech i zabawa. Wesołe i dowcipne karykatury wiszące na ścianie w domu lub biurze, długo będą przypominać o Waszej imprezie. Prace wykonuje Artysta - plastyk z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie rysowania karykatur. 
   

   

 • KONFERANSJERZY - znani artyści, prezenterzy radiowi i telewizyjni. 
   

 

home     top