Dla dzieci

Imprezy firmowe dla dzieci - Wagabunda

 

Podczas imprez firmowych pamiętamy również o najmłodszych. Dla dzieci przewidzieliśmy szereg atrakcji które sprawią, że one także przeżyją niezapomniane chwile.

 

Większość urządzeń dostępnych w naszej ofercie ma swoje wersje „mini”. Sprzęt przystosowany gabarytowo do potrzeb dzieci zapewni im dobrą i bezpieczną zabawę. Najmłodsi mogą sprawdzać swoje możliwości na pojazdach:

 

 

Mini-quad – pojazd typu Quad w rozmiarze dziecięcym, o mniejszej pojemności silnika; pojazd ten posiada dodatkowy system zabezpieczający, który pozwala natychmiast wyłączyć quada w razie jakiegokolwiek zagrożenia.

 

Segway – pojazd o mniejszej masie własnej; dzięki temu nawet 3-latki są w stanie utrzymać balans i przeżyć niezapomniane chwile na Segwayu. Oczywiście również dla dzieci przewidziane są gry, zabawy i konkursy stworzone z myślą o ich możliwościach i preferencjach.

 

Rower – posiadamy w swej ofercie rowery dziecięce i młodzieżowe, dzięki czemu latorośle mogą towarzyszyć rodzicom podczas dalekich wypraw. Specjalnie dla dzieci przygotowaliśmy też rower Figlak, czyli bolid F1 napędzany siłą mięśni. Jego nietypowy wygląda sprawia, że zabawy na tym rowerze są zdecydowanym numerem 1 wśród dzieci.

 

Pmprezsy firmowe dla dzieci - dmuchańce

 

Pojazdy to dopiero początek naszej oferty dla dzieci: posiadamy ogromny wybór „dmuchańców”, na których najmłodsi mogą bezpiecznie wyładować swoją energię (dmuchane: zamki, piłkarzyki etc.) Mamy w swojej ofercie wiele sprzętów zapewniających świetną zabawę (trampoliny, karuzele etc.). A nasza artystka-przedszkolanka wymaluje na buziach dzieci wszystko, o czym zamarzą.

 

 

Wszystkie zabawy z udziałem dzieci odbywają się pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów, którzy dbają o bezpieczeństwo i dobrą atmosferę.

 

 

home     top